Hyrje


Barack Obama dhe gjyshi i tij në vitin 1965

 

Postuar nga anto - 3 vjeçar

Barack Obama dhe gjyshi i tij në vitin 1965

 556   Unë dua 10   

@


Komente


 


EnjoyDude.com